Casa Bela Vista Da Almada Βίλα
| Wi-Fi | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Κατά τη διαμονή στην Casa Bela Vista Da Almada Βίλα Ubatuba με 1 υπνοδωμάτιο, οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στην Παραλία Father of the Shipyard, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 25 λεπτών με τα πόδια.
Tα σημεία ενδιαφέροντος στη γύρω περιοχή περιλαμβάνουν επίσης την Παραλία Almada, που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 50 μέτρων.
Τα παράθυρα αυτής της βίλας με 1 μπάνιο έχουν θέα στη θάλασσα. Η Casa Bela Vista Da Almada Βίλα έχει μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Διατίθενται επίσης μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Αυτή η παραθεριστική κατοικία έχει υπαίθρια τραπεζαρία με ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη για αυτοεξυπηρέτηση. Caju Bar e Restaurante, που σερβίρει πιάτα βραζιλιάνικης κουζίνας, βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια.
- Αεροδρόμια
- Περιφερειακό Αεροδρόμιο Sao Jose dos Campos172 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Κήπος
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η Casa Bela Vista Da Almada Βίλα έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η Casa Bela Vista Da Almada Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Περιφερειακό Sao Jose dos Campos από η Casa Bela Vista Da Almada Βίλα;
Η Casa Bela Vista Da Almada Βίλα απέχει 175 χλμ. από το Περιφερειακό Sao Jose dos Campos. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Casa Bela Vista Da Almada Βίλα;
Μπορείτε να μένετε σε η Casa Bela Vista Da Almada Βίλα με το κατοικίδιο ζώο σας.